Alpha Decor Společnost poskytuje služby pro vnitřní dekorace dekorativní nátěry. Tento dekorativní omítky, Omítky benátské, malování stěn a stropů, dekorační panely a další.

Po mnoho let, spolupracujeme s předními výrobci dekorativních materiálů a dodavatelů profesionálního textilu. Děláme svou práci efektivně a s duší. Našim klientům nabízíme následující služby:

Kreslení dekorativní vnitřní povrchové úpravy;
Dekorativní malba interiéry;
Dekorativní malba stěn;
Instalace ozdobné lišty;
Vývoj koncepce designu a jeho realizace;
3D vizualzatsiya interiéry;
Aplikace fotofresok (reprodukce slavných obrazů na stěnách);
Tapetování;
Sádrokarton práce.
Všechny dekorativní omítky používané námi vyzdobit stěny, zcela splňují ekologické, estetické a stavební předpisy. Používáme pouze vysoce kvalitní materiály známých výrobců adicolor.
S ohledem fotofresok, dnes jsou používány jako umělecký doplněk interiéru. Pokud dřívější nástěnná malba nebyl k dispozici pro každého, ale v dnešní době jeho výroba byla mnohem méně namáhavý proces, který dělal fresky přístupnější. Nabízíme fresky - obrazy jsou tištěny na dekorativní omítky. Obraz malby se volí podle Vašeho přání, cíl prostor a individuální styl interiéru.

Zeptejte se sami sebe - kdy jste naposledy dělat opravy? Šance jsou, pokud jste šel na místo Alpha Decor, to bylo před několika lety. Možná, že jste udělali v poslední době dokončení zcela rozrušený, a vy jste se rozhodli radikálně změnit svůj život a, a návrh jejich stanoviště. Můžeme vám pomoci. Vítejte!